Willa Astoria – Wypoczynek w Krynicy-Zdroju dla rodzin

Willa Astoria

Willa ASTORIA położona jest u podnóża Góry Parkowej. Z dala od zgiełku i hałasu z przepięknym widokiem na górski świat i pobliskie lasy. Dedykowany wszystkim, którzy lubią kontakt z przyrodą. Willa znajduje się około 15 minut spacerkiem od deptaku i centrum uzdrowiska. W okolicy jest kilka szlaków turystycznych, park zdrojowy, kryty basen i obiekty z rozwiniętą bazą zabiegową.

W pobliżu znajdą Państwo kilka dobrych restauracji. Przy samym Astorii znajduje się przystanek autobusowy, z którego odjeżdżają busy do pozostałych części Krynicy, na Jaworzynę Krynicką, do Tylicza i Muszyny.

Malowniczy krajobraz, szlaki turystyczne, trasy rowerowe, szlaki narciarskie, kolejka gondolowa na Jaworzynę Krynicką, kolejka liniowa na Górę Parkową, sankostrada, cerkwie łemkowskie, cykliczny festiwal im. Jana Kiepury - to atrakcje uzdrowiska nie tylko dla pasjonatów aktywnego wypoczynku, ale również dla osób szukających wyciszenia, miłośników obcowania z naturą.

Astoria w numerologii ...

Imię Astoria ma sumę cyfr: 29 numerologiczne 2

ASTORIA – interesuje się wszystkim co dotyczy innych ludzi. Ma dużą wrażliwość, kieruje się w życiu uczuciami i emocjami. Astoria łatwo też nawiązuje kontakty z otoczeniem. Cechuje ją duża delikatność, empatia i ciepło. Czasem można się na Astorię zdenerwować za zbyt dużą emocjonalność i dramatyczność. Astoria jest obowiązkowym, skrupulatnym realistą, żyje wg swoich, ściśle określonych zasad. W dzieciństwie grzeczne dziecko, w dorosłości Astoria wymaga wiele od siebie i innych. Życie to dla Astorii przede wszystkim obowiązek.

Szczęśliwy kamień: Diament